טננבאום רחל

לדור אלדד וכל צוות המכון.
תודתנו על הטיפולים המסורים היחס המקסים, הסבלנות וההתחשבות.
יד ימין מתפקדת וכבר משתתפת בחלק מעבודות הבית שלקחתי על עצמי.
תודה מיוחדת גם לעדי המטפלת, מקצועית נחמדה וסבלנית!
תבורכו ושנמשיך כך.

קרא עוד

צבי צילקר

הנחישות והצמידות ליעדים שקבעת , מגוון עצום של מכשירים וסוגי פעילויות ,הצביעו על ידע רב וכשרון למצות כל שניתן באמצעות עזרים אלה.

קרא עוד

איתן מינס

הגישה של אלדד ודור לעבודה מעוררת הערכה והשתאות: אמני הגוף האנושי: מכירים כל שריר, גיד,עצב, ומזהים בדיוק היכן הכשל, ממש כמו ששען מכיר כל גלגל בשעון, והמכונאי את המנוע, ויודעים מה לעשות כדי לתקן.ומה שלא פחות חשוב ומשמעותי, היא המחוייבות העמוקה והבלתי מתפשרת לקדם אותי ולשפר את מצבי

קרא עוד

לילך רוזנטל

היום אחרי שלושה חודשים שאני מטופלת במרכז לשיקום אני מתהלכת בבטחה ללא מקל הם הצליחו להחזיר לי את הביטחון שבי ולהאמין שגם אם יישארו פה ושם סימנים, לעולם אף אחד לא יוכל לדעת איך הייתי לפני.

קרא עוד

משפחת ברדה

במהלך הטיפולים ראיתי אצלך כישרון עצום של רגישות ולמידה מהירה של מטופליך, אמפטיה עצומה כלפיהם יחד עם נחישות ויכולת לתבוע מהמטופל/ת לא לוותר לעצמם ולא להיכנע לרחמים עצמיים ולהרגלים לא נכונים אשר הם עשויים לפתח עקב האירוע המוחי שעברו.

קרא עוד

פנחס וצילה רינגר

לאחר חודשים של שיקום, חזרתי לביתי ללא יכולת תנועה עצמאית ותלות גדולה מאד בבני המשפחה ובמטפלים. חלומי הגדול היה להצליח לפחות ללכת לשירותים באופן עצמאי.

קרא עוד

יגאל וילוז'ני

היום לאחר טיפול אצלכם במכון אני הולך בעזרת דיקטוס בלבד, מרים זרוע ימין ,פותח אצבעות, תפיסה קלה וכן עברתי מבחן נהיגה עם אביזרי עזר ואף נוהג ברכב.

קרא עוד

חניכי הקורס – (נוירו – איפרה בסיסי)

אתם מדריכים ומטפלים בחסד והזוגיות שלכם מעוררת קנאה והערכה. יצרתם סביבה לימודית פתוחה ומקבלת ,
עניתם תמיד לאחרון המודרכים ולאחרונת השאלות והתייחסתם לכולנו בכבוד ובגובה העיניים.

קרא עוד

דבי רונן

ברצוני לשבח ולהודות למר ואדס דור עבור ניהול מקצועי בהיבט הפיזיוטרפי של הקורסים למניעת נפילות שבוצעו בביה"ח ברזילי. מר דור ואדס תרם להצלחתם של קורסים אלה והמשובים מהמטופלים מצויינים.

קרא עוד

שרה וחנן

לאחר ניסיונות במרכזי שיקום שונים למדתי להכיר, להוקיר ולהעריך את דרך העבודה המיוחדת שלך, שמקדמת את חנן בצורה משמעותית.

קרא עוד