טננבאום רחל

לדור אלדד וכל צוות המכון.
תודתנו על הטיפולים המסורים היחס המקסים, הסבלנות וההתחשבות.
יד ימין מתפקדת וכבר משתתפת בחלק מעבודות הבית שלקחתי על עצמי.
תודה מיוחדת גם לעדי המטפלת, מקצועית נחמדה וסבלנית!
תבורכו ושנמשיך כך.

קרא עוד

צבי צילקר

הנחישות והצמידות ליעדים שקבעת , מגוון עצום של מכשירים וסוגי פעילויות ,הצביעו על ידע רב וכשרון למצות כל שניתן באמצעות עזרים אלה.

קרא עוד

איתן מינס

הגישה של אלדד ודור לעבודה מעוררת הערכה והשתאות: אמני הגוף האנושי: מכירים כל שריר, גיד,עצב, ומזהים בדיוק היכן הכשל, ממש כמו ששען מכיר כל גלגל בשעון, והמכונאי את המנוע, ויודעים מה לעשות כדי לתקן.ומה שלא פחות חשוב ומשמעותי, היא המחוייבות העמוקה והבלתי מתפשרת לקדם אותי ולשפר את מצבי

קרא עוד

לילך רוזנטל

היום אחרי שלושה חודשים שאני מטופלת במרכז לשיקום אני מתהלכת בבטחה ללא מקל הם הצליחו להחזיר לי את הביטחון שבי ולהאמין שגם אם יישארו פה ושם סימנים, לעולם אף אחד לא יוכל לדעת איך הייתי לפני.

קרא עוד

משפחת ברדה

במהלך הטיפולים ראיתי אצלך כישרון עצום של רגישות ולמידה מהירה של מטופליך, אמפטיה עצומה כלפיהם יחד עם נחישות ויכולת לתבוע מהמטופל/ת לא לוותר לעצמם ולא להיכנע לרחמים עצמיים ולהרגלים לא נכונים אשר הם עשויים לפתח עקב האירוע המוחי שעברו.

קרא עוד

פנחס וצילה רינגר

לאחר חודשים של שיקום, חזרתי לביתי ללא יכולת תנועה עצמאית ותלות גדולה מאד בבני המשפחה ובמטפלים. חלומי הגדול היה להצליח לפחות ללכת לשירותים באופן עצמאי.

קרא עוד

יגאל וילוז'ני

היום לאחר טיפול אצלכם במכון אני הולך בעזרת דיקטוס בלבד, מרים זרוע ימין ,פותח אצבעות, תפיסה קלה וכן עברתי מבחן נהיגה עם אביזרי עזר ואף נוהג ברכב.

קרא עוד

חניכי הקורס – (נוירו – איפרה בסיסי)

אתם מדריכים ומטפלים בחסד והזוגיות שלכם מעוררת קנאה והערכה. יצרתם סביבה לימודית פתוחה ומקבלת ,
עניתם תמיד לאחרון המודרכים ולאחרונת השאלות והתייחסתם לכולנו בכבוד ובגובה העיניים.

קרא עוד

דבי רונן

ברצוני לשבח ולהודות למר ואדס דור עבור ניהול מקצועי בהיבט הפיזיוטרפי של הקורסים למניעת נפילות שבוצעו בביה"ח ברזילי. מר דור ואדס תרם להצלחתם של קורסים אלה והמשובים מהמטופלים מצויינים.

קרא עוד

שרה וחנן

לאחר ניסיונות במרכזי שיקום שונים למדתי להכיר, להוקיר ולהעריך את דרך העבודה המיוחדת שלך, שמקדמת את חנן בצורה משמעותית.

קרא עוד

ליאור ואדיר

הגישה האנושית הנפלאה, הטיפול מסור, ההתמדה, האינטנסיביות של הטיפולים והאמונה שהם
מצליחים להעביר למטופל כי אפשר, היא שאחראית לשינוי ונוטעת תקווה בליבנו.

קרא עוד

גלית זזון

מלזוז רוב הזמן בכיסא גלגלים וללכת בהליכון צולעת ועקומה, היא החלה להשתפר והיום כיסא הגלגלים כבר לא בשימוש והיא עושה את צעדיה פעמים רבות ללא הליכון, יציבה יותר ובטוחה בעצמה יותר.

קרא עוד

וורקסאו וטקבה

כל זה בפרק זמן של 3 חודשי טיפול ולא האמנתי שנתקדם כלכך מהר בתקופה כל כך קצרה.
דור ואלדד הגישה שלכם מאוד אופטימית תמשכו לתת לאנשים חיים חדשים,אנשים טובים באמצע הדרך.

קרא עוד

אבי.ש

לאלדד ודור היקרים, אני טופלתי תקופה ארוכה תחת ידיכם הנאמנות זכיתי ליחס מקצועי הגון ובלתי מתפשר אבל מעל הכל השבתם לי את האמונה ביכולת שלי להשתקם לתפקד ולהביא לידי ביטוי את היכולות שלי
אין ספק הצלחתם להביא אותי לשיפור עצום וכאן אני פונה לקרובי המטופלים אם אתם רוצים שנפגע שבץ מוחי יזכה לטיפול הטוב ביותר שיש היום בארץ זה המקום(הייתי במספר מרכזי שיקום), תודה רבה

קרא עוד

יורם שפיגל

אני שחוויתי אירוע מוחי שהשאיר אותי בעל מגבלות הליכה ותפקודי יד יכול להעיד כי אלדד ודור הם האנשים המתאימים להוכיח שאין סוף לרצונות שלהם וליכולות של הגוף.

קרא עוד

נתן מושקוביץ

קשה קצת לתאר מה מרגיש אדם שאיבד חלק מיכולותיו הבסיסיות ביותר ועליו ללמוד למן ההתחלה איך ללכת. יותר קל לי לתאר מה אני מרגיש היום כשאני בתוך התהליך הפלאי הקשה המפעים הזה. אחרי תקופה ארוכה בשיקום בבית חולים, הגעתי אל דור ואלדד ברחובות וכאן לראשונה למדתי שזה נכון. הכל באמת מתחיל מהראש!

קרא עוד

אלי ורחלי סבח

בעלי בן 50 עבר אירוע מוחי קשה שכלל שיתוק חצי גוף + חוות דעת רפואית, הבנתי שאני הופכת להיות אחות סיעודית לבעלי, הגעתי אל אלדד ודור ואחרי בדיקה של שעה נאמר לי כי זה ארוך אבל אפשרי בהחלט. יצאתי משם עם תקווה ללא הרבה אמונה והיום אחרי 3 חודשים של טיפול קיבלתי בעל שיורד 4 קומות לבד ואפילו מצליח לישון עם היד מתחת לראש תודה אלדד ודור

קרא עוד

צביה וחיים גבע

לאלדד, לדור ולצוות המרכז הישראלי לשיקום נפגעי שבץ מוחי ופגיעות ראש היקרים,
ברצוני להודות לכם על הטיפול המסור והמקצועי שהענקתם לי בכל חודשי השיקום אצלכם.
תודה לפיזיותרפיסטיות והמרפאות בעיסוק המצוינות שטיפלו בי במסירות רבה. תודה מיוחדת לכם, אלדד ודור שלא ויתרתם לי ודאגתם שאשתפר מידי שבוע. אתם העמדתם אותי על הרגלים ובכל טיפול נתתם לי תקוה חדשה.

קרא עוד

חנה חורש

אנחנו נמצאים בטיפולם המסור של דור ואלדד כבר ארבעה חודשים אין לתאר את השיפור המשמעותי שחל אצל בני בעלי המטופל אצלם המקצועיות האמפטיה והרצון לקדם אותו, ולא רק אותו יש עוד מטופלים רבים שמפיקים את מלוא העזרה שהם נותנים בסבלנות וברוח טובה

קרא עוד

חנה זלצמן

למרכז הישראלי לשיקום נפגעי שבץ מוחי ופגיעות ראש רציתי לכתוב כמה שורות על התקופה הקצרה שאני מטופלת אצלכם: שמי חנה זלצמן בת 67, עברתי שבץ מוחי ב5.2014. טופלתי במרכז שיקום באישפוז כחודשיים ואח"כ כשנה בשיקום יום כ-3-4 פעמים בשבוע. קבלתי פזיותרפיה בעיקר ומעט ריפוי בעיסוק. הגעתי למכון שלכם בתחילת אוגוסט 2015, וטופלתי בצורה אינטנסיבית כחודש […]

קרא עוד

אורי הליס

המקצוענות, היצירתיות ובייחוד החזון שלכם מאפשרים לי להתרכז בעבודה הקשה – התרגילים והחזרות הרבים, מבלי שיקנן חשש בליבי – אני יודעת שיש מישהו אכפתי ומוכוון תוצאות שמכוון את ההגה!

קרא עוד

ענת וולך

תודתנו על הטיפולים המסורים היחס המקסים, הסבלנות וההתחשבות.
יד ימין מתפקדת וכבר משתתפת בחלק מעבודות הבית שלקחתי על עצמי.
תודה מיוחדת גם לעדי המטפלת, מקצועית נחמדה וסבלנית!

קרא עוד